kandydatów

Etat Opiekun

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Opiekun
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8852
OBOWIĄZKI:
Dbanie o bezpieczny i komfortowy pobyt mieszkańców, realizowanie czynności pielęgnacyjnych wg. opracowanego standardu, zapewnianie wsparcia osobom starszym w codziennych czynnościach (tj. poruszanie się, dbanie o higienę, ubieranie, karmienie), drobne prace porządkowe w najbliższym otoczeniu naszych mieszkańców, współtworzenie indywidulanych planów wsparcia mieszkańca, pełnienie funkcji pracownika pierwszego kontaktu dla naszych mieszkańców, udzielanie wsparcia w sytuacjach: trudnych, kryzysowych, współdziałanie w rozwiązywaniu problemów życiowych mieszkańców, kształtowanie wśród mieszkańców więzi międzyludzkich, tworzenie warunków domowych. Praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7-19 lub 19-7.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

odpowiedzialne podejście do wypełniania powierzonych obowiązków, pogodne i miłe usposobienie, empatia, zaangażowanie, cierpliwość, chęć niesienia pomocy osobom starszym, znajomość metody pracy Pozytywne Podejście do Opieki Teepa Snow, rzetelność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku pracy. Mile widziane, ale nie konieczne: wykształcenie z zakresu opiekuna w domu pomocy społecznej, opiekuna osoby starszej, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, opiekuna medycznego. Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe polegające na świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku, ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy