kandydatów

Etat Asystentka specjalisty

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Asystentka specjalisty
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8865
OBOWIĄZKI:
Wsparcie procesu sprzedaży i wsparcie specjalisty w zakresie przygotowywania dokumentacji bhp dla firm. Praca będzie polegała na kontaktach klientami w celu pozyskiwania informacji o statusie sprawy, usprawnianiu procesu wymiany dokumentów i danych, zbieranie i analiza niezbędnych załączników, kończenie procesu zawierania umów. W ramach pracy wymagany będzie kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Praca odbywa się w charakterze ZDALNYM (z domu). Zapewniamy szkolenie i stały kontakt z pracownikami firmy. Godziny pracy: 9-14.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, minimum 2 letnie doświadzcenie zawodowe. Sprawna komunikacja telefoniczna, znajomość czytania dokumentów i umów. Obsługa programów Excel, Word, Outlook, mile widziane doświadczenie w branży. Mile widziane osoby niepełnosprawne.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

1 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy