kandydatów

Etat Operator USP Produkcji Mikrobiologicznej

Firma: Polpharma Biologics miejsce pracy: Gdańsk

Operator USP Produkcji Mikrobiologicznej
Gdańsk
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Twoja rola

Udział w procesie wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z zasadami GMP oraz wymogami FDA w celu otrzymania produktu o jakości zadanej w specyfikacji celem rejestracji, badań przedklinicznych i wdrażania w skali półtechnicznej. Udział w transferze technologii zgodnie z regulacjami cGMP oraz wewnętrznymi w trakcie realizacji projektów związanych z wprowadzeniem nowych produktów biotechnologicznych.

Twoje zadania
  • Wykonywanie niekrytycznych pomocniczych operacji procesowych po uprzednim instruktażu i w zgodzie z zasadami GMP
  • Pomoc przy wykonywaniu i wykonanie krytycznych operacji procesowych po uprzednim instruktażu i pod nadzorem osoby doświadczonej
  • Udział w transferze technologii, charakterystyce procesu oraz walidacji procesu we współpracy ze Specjalistami Zespołu
  • Monitorowanie procesu wytwarzania produktów biotechnologicznych zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • Dbanie o higienę obszaru wytwarzania GMP zgodnie z Głównym Planem Higieny
  • Pomoc przy przygotowywaniu dokumentacji zgodnie z zasadami GMP oraz wewnętrznymi wymaganiami firmy
  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego
  • Współpraca przy sporządzaniu raportów z wykonanych zadań
  • Sprawowanie roli opiekuna sprzętu i/lub pomieszczenia
  • Zabezpieczanie stanowiska pracy
  • Organizowanie swojej pracy w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań
  • Współpraca z wszystkimi zespołami Departamentu Operacji Technicznych oraz innymi departamentami firmy
  • Pomoc w opracowywaniu procedur i instrukcji postępowania
Jeśli posiadasz
  • Wykształcenie średnie, techniczne lub wyższe, mile widziane kierunkowe - specjalizacja: szkoła średnia z zakresu biotechnologii, farmacji lub kierunków pokrewnych
  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym - doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym (mleczarstwo, browar) w obszarze produkcji, oraz w systemie jakości będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i znajomość zasad GMP będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnego rozpoznawania problemów, dobra organizacja pracy i czasu
  • Elastyczność na nowe zadania, komunikatywność, umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętność postępowania zgodnie z instrukcją, procedurą;
  • Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez Agencję Pracy Tymczasowej na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dołącz do naszego zespołu
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com