kandydatów

Etat Księgowy / Księgowa

Firma: Kancelaria Doradztwa Podatkowego Saldo Chojnaccy miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5844306, z dnia 2021-10-19

Oferujemy usługi księgowe oraz doradztwa podatkowego od ponad 30 lat.

Świadczymy wysoką jakość usług księgowo-podatkowych. Zapewniamy bezpieczeństwo informacji, profesjonalny zespół ekspertów i indywidualne podejście. Współpracując na bieżąco z klientem rozpoznajemy jego aktualne potrzeby w zakresie księgowości i podatków. Dzięki takiemu podejściu, możemy dopasować się do tempa rozwoju naszych klientów i zmieniającego się rynku.

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie uproszczonej księgowości (KpiR, ryczałt);
  • wprowadzanie i weryfikacja dokumentów źródłowych;
  • sporządzanie zestawień KPIR;
  • prowadzenie rejestrów VAT;
  • naliczanie zaliczek PIT, PPE, CIT;
  • rozliczanie PIT rocznego;
  • rozliczanie deklaracji VAT;
  • prowadzenie pełnej księgowości spółek prawa handlowego;
  • sporządzanie bilansu oraz rachunku zysków i strat;
  • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego;
  • przyjmowanie i segregacja dokumentów od klientów;
  • uzgadnianie rozrachunków z tyt. dostaw i usług;
  • uzgodnienie obrotów kont analitycznych i syntetycznych;
  • kontakt z klientami, udzielanie porad;
  • ustalanie szczegółów księgowań bezpośrednio z przydzielonymi klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej/księgowego bądź bezpośrednio powiązanym
  • Doświadczenie w prowadzeniu uproszczonej lub pełnej księgowości spółek
  • Bardzo dobra znajomość programu księgowego Symfonia
  • Znajomość przepisów podatkowych w szczegółności PIT, CIT, VAT
  • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy w grupie i pod presją czasu
  • Angielski na poziomie komunikatywnym lub zaawansowanym

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku księgowość/rachunkowość lub rozpoczęta nauka w tym kierunku;

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się polskiej, rodzinnej firmie, z przyjazną kulturą organizacyjną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Duże możliwości samorealizacji oraz rozwoju
  • Kartę Multisport
  • Telefon
  • Laptop

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 20-10-2021
Wyświetleń: 164