Etat Inspektor wojewódzki do spraw nadzoru i kontroli w oddziale nadzoru i kontroli wydziału polityki spo

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Inspektor wojewódzki do spraw nadzoru i kontroli w oddziale nadzoru i kontroli wydziału polityki społecznej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8680
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku:przeprowadza kontrole w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej, przeprowadza kontrole w jednostkach samorządu terytorialnego z zakresu ustawy o świadczeniach rodzinnych i ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieciprzeprowadza kontrole w jednostkach samorządu terytorialnego z zakresu ustawy o pomocy osobom uprawnionym do alimentów, prowadzi cykliczną i jednorazową sprawozdawczość z działalności nadzorowanych jednostekrozpatruje skargi i interwencje dotyczące nadzorowanych i kontrolowanych jednostek oraz przygotowuje projektyodpowiedzi w tych sprawach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe tytuł zawodowy magistra na kierunku lub w zakresie: prawa, administracji, ekonomii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, pracy socjalnej, socjologii, psychologii, polityki społecznej, politologii, politologii i nauk społecznych, zarządzania lub marketingu.Doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata stażu pracy w pomocy społecznej.Szszczególne uprawnienia: specjalizacja z zakresu organizacji pomocy społecznej, znajomość ustaw: o kontroli w administracji rządowej, o pomocy społecznej, o wojewodzie i administracji rządowej wwojewództwie, o służbie cywilnej oraz Kodeks postępowania administracyjnego.Posiadanie obywatelstwa polskiego. Korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy