kandydatów

Etat Inżynier Testów

Firma: iSMA CONTROLLI Poland S.A. miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. iSMA CONTROLLI Poland S.A. tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami w dziedzinie automatyki budynkowej. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy we współpracy z partnerskimi firmami integratorskimi.

Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.

Dołącz do zespołu iSMA CONTROLLI Poland S.A.

na stanowisko:

Inżynier Testów
Miejsce pracy: Gdańsk
Cel stanowiska:

Realizuje działania w zakresie testów produktów firmy w celu wykrycia i wyeliminowania usterek oraz rekomenduje wprowadzania usprawnień w obszarze automatyzacji.

Zakres obowiązków:
  • tworzenie przypadków testowych manualnych/półautomatycznych/automatycznych
  • tworzenie/edycja scenariuszy testowych zgodnie z wymaganiami,
  • automatyzacja procesu testowego,
  • realizacja scenariuszy testowych w środowisku żywym, jak i symulowanym,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej testów,
  • raportowanie błędów,
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, energoelektronika, informatyka, automatyka lub pokrewne,
  • 2 lata doświadczeń związanych z procesem testowania oraz wdrażaniem testów do ustrukturyzowanego środowiska,
  • znajomość zagadnień testowania oprogramowania,
  • znajomość narzędzi testowania,
  • umiejętność pisania scenariuszy i przypadków testowych,
  • znajomość jednego z podstaw programowania
  • znajomość jednego z systemów kontroli wersji
  • umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na pracę w metodykach Agile,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
Mile widziane:
  • certyfikat ISTQB poziom podstawowy
  • znajomość jednego z języków programowania: Python, C, C#
  • znajomość aplikacji JIRA,
  • znajomość zagadnień CI/CD,
  • praktyczna wiedza o sieci i komunikacji (protokoły IP, SSL, routing, DHCP, DNS),
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki HVAC, systemów BMS
  • praktyczna znajomość z zakresu funkcjonowania układów elektronicznych,
  • doświadczenie w testowaniu urządzeń z oprogramowaniem wbudowanym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole nad produktami, oferowanymi na całym świecie
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów firmowych – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-10-2021
Wyświetleń: 137