kandydatów

Etat Inspektor nadzoru ds. budowlanych

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Inspektor nadzoru ds. budowlanych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8407
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie nadzoru nad użytkowaniem i eksploatacją budynków i budowli stoczni, opiniowanie potrzeb inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych, opracowywanie lub weryfikacja planów rozwojowych przedsiębiorstwa, nadzór nad realizowanymi zadaniami inwestycyjnymi oraz remontami budynków, monitoring stanu technicznego obiektów budowlanych, sprawdzanie i opiniowanie ofert, kalkulacji i umów na prace remontowe, inwestycyjne i projektowe, opracowywanie materiałów technicznych, dotyczących szacunkowych kosztów zakresu planowanych remontów i modernizacji budynków i elementów infrastruktury, dokonywanie uzgodnień w zakresie wymaganej dokumentacji techniczno prawnej z instytucjami państwowymi. Praca w godzinach: 6:00-13:30 i 13:00-21:30 (według grafiku).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: budownictwo, konstrukcje budowlane
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, doświadczenie w obszarze związanym z budownictwem, znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego w stopniu komunikatywnym, obsługa komputera (MS Office, AutoCAD, Norma Pro), komunikatywność, zdolności analityczne, odpowiedzialność i zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy