Etat Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie koordynacji (zespół ds. procedur, audytów i kon

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie koordynacji (zespół ds. procedur, audytów i kontroli systemowej) w departamencie programów regionalnychoferta nr 65/21 z dnia 1 pazdziernika 2021 r.
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8314
OBOWIĄZKI:
Koordynacja wszystkich procedur obowiązujących odpowiednie departamenty UMWP oraz instytucje pośredniczące w trakcie realizacji RPO WP 2014-2020, w szczególności poprzez stałe monitorowanie ich aktualności i adekwatności do zmieniających się zadań i uwarunkowań prawnych oraz okresowe przeprowadzanie niezbędnych zmian.Wsparcie instytucji pośredniczących i nadzór nad wykonywanymi przez nie zadaniami obejmujący m.in. udział w przeprowadzanych w nich kontrolach systemowych. Obsługa kontroli i audytów RPO WP 2014-2020 prowadzonych przez instytucje zewnętrzne, w tym kompleksowa analiza (w szczególności pod katem prawnym) ustaleń dokonywanych przez te instytucje i przygotowywanie odpowiedzi na nie.Przygotowanie systemu realizacji Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza w ramach perspektywy finansowej na lata 2021-2027.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie magisterskie z dziedziny nauk społecznych (ekonomia i finanse, nauki o polityce i administracji, nauki prawne, nauki socjologiczne). Znajomość ustawy z dnia 11 lipca 2014 r. o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowych w perspektywie finansowej 2014 2020 oraz co najmniej ogólna znajomość pozostałych przepisów prawa związanych z wdrażaniem programów finansowanych z udziałem Funduszy Europejskich, znajomość celów, struktury i zakresu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość ustawy o samorządzie województwa, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy