kandydatów

Etat Lider / Liderka Utrzymania Ruchu

Firma: Gemini Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko Inżyniera Działu Utrzymania Ruchu.

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Dział Utrzymania Ruchu to miejsce, w którym widzisz się w przyszłości – nie czekaj, aplikuj!

Lider / Liderka Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje zadania:
  • Zagwarantowanie wysokiego poziomu dostępności sprzętu na zmianie,
  • Terminowa realizacja konserwacji zapobiegawczej oraz podejmowanie skutecznych i efektywnych działań naprawczych i korygujących w momencie wystąpienia zdarzeń niepożądanych z zachowaniem wysokich standardów technicznych oraz przestrzeganiem przepisów i zasad bezpieczeństwa pracy
  • Budowanie niezawodności parku maszynowego poprzez wdrażanie najlepszych praktyk zgodnie z metodologią TPM, 5S, Kaizen
  • Organizacja, planowanie i zarządzanie pracą podległego zespołu zmianowego
  • Zmianowe planowanie, organizowanie i nadzorowanie napraw oraz konserwacji sprzętu technicznego, analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac naprawczych, konserwacji, przeglądów technicznych maszyn, urządzeń oraz instalacji
  • Planowanie zakupów części zamiennych i potrzebnych materiałów
  • Pełnienie roli ambasadora TPM/AM dla pracowników zmianowych
  • Prowadzenie interaktywnych szkoleń i pełnienie funkcji mentora dla pracowników technicznych na zmianie
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • Wykształcenie techniczne (mechaniczne, mechatronika, elektryczne lub pośrednie)
  • 3 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu, mile widziana osoba z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem pracowników technicznych i dobrymi umiejętnościami liderskimi,
  • Doświadczenie w diagnostyce systemów automatyki, sterowników PLC i paneli operatorskich oraz dobra znajomości poparta praktyką zagadnień technicznych: mechaniki, elektroniki i pneumatyki
  • Dobra organizacja czasu i pracy własnej oraz podległego zespołu, nastawienie na realizację celów i KPI
  • Gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym
  • Doświadczenie w pracy z systemami CMMS
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Profesjonalne nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m w przestrzeniach zamkniętych
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę przy realizacji innowacyjnych projektów,
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team,
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji.
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.