kandydatów

Etat Psycholog w placówce opiekuńczo-wychowawczej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Psycholog w placówce opiekuńczo-wychowawczej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8273
OBOWIĄZKI:
Współudział w opracowaniu Planu Pomocy Dziecku. Przygotowywanie pism i opinii do instytucji współpracujących. Organizowanie różnych form pomocy psychologicznej wychowankom i ich rodzinom odpowiednio do rozpoznanych potrzeb.Przygotowanie informacji dotyczącej wychowanka na Zespół ds. okresowej oceny sytuacji dziecka. Utrzymywanie kontaktów z pedagogami szkolnymi oraz rodzicami biologicznymi wskazanymi przez koordynatora domu. Prowadzenie zajęć psychologicznych (organizacja zajęć grupowych i indywidualnych). Prowadzenie arkuszy badań i obserwacji psychologicznych. Dni i godziny pracy do ustalenia z pracodwcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Psychologia

Wymagania inne:

wymagania niezbędne określone w ustawie z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 902 z późn. zm.) i ustawie z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz.U. z 2019 r. poz. 1026)posiadanie obywatelstwa polskiego, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz publicznych. Niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie. Nieposzlakowana opinia. Umiejętność dobrej organizacji własnego stanowiska pracy. Sumienność, terminowość, odpowiedzialność, otwartość na kontakt z ludźmi, kreatywność, dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Adres miejsca pracy: ul. Batorego/ ul. Bacha/ ul. Cienista w Gdańsku/ul. Szczodra/ ul. Jaśkowa Dolina 69

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy