Etat Nauczyciel gry na skrzypcach, instruktor skrzypiec, skrzypek/skrzypaczka

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Nauczyciel gry na skrzypcach, instruktor skrzypiec, skrzypek/skrzypaczka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/8173
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie lekcji skrzypiec metodą Colourstrings. Lekcje skrzypiec są indywidualne bądź w parach. Uczenie w języku angielskim bądź dwujęzycznie. Ilość godzin w tygodniu oraz dni tygodnia do ustalenia z pracodawcą, możliwość dopasowania grafiku do studiów czy pracy. Zajęcia odbywają się zazwyczaj popołudniami między 15, a 19.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

ukończona szkoła muzyczna II stopnia w klasie skrzypiec bądź altówki, umiejętność pracy z dziećmi, cierpliwość. Pracodawca nie wymaga doświadczenia, zapewnia szkolenie. Lekcje skrzypiec odbywają się na terenie szkół podstawowych i przedszkoli w całym Trójmieście.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 40 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy