kandydatów

Etat Kierownik Budowy

Firma: EKOINBUD Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Grupa EKOINBUD z siedzibą w Gdańsku - Kokoszkach świadczy usługi budowlane zarówno w technologiach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych technologiach energooszczędnych. Jesteśmy również producentem prefabrykowanych domów oraz budynków użyteczności publicznej pod marką ECOLOGIQ.
W zeszłym roku zostaliśmy laureatem konkursu „Projekt z klimatem" ogłoszonego przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska, gdzie zwyciężyliśmy w kategorii Energooszczędne Obiekty Użyteczności Publicznej.

Do naszego Pionu Realizacji poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Nasze oczekiwania:
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń i/lub jest tuż przed ich uzyskaniem
  • minimum 2-letnie doświadczenie w bezpośrednim nadzorze budowlanym
  • wykonywanie harmonogramów prac budowlanych, tworzenie i rozliczanie budżetów inwestycji
  • kierowanie własnymi brygadami pracowniczymi oraz koordynowanie pracy podwykonawców
  • sprawna obsługa programów komputerowych niezbędnych w pracy na stanowisku: AutoCad oraz Excel
  • gotowość do wykonywania zadań poza miejscem zamieszkania
Zadania na stanowisku:
  • całościowy nadzór nad budową w oparciu o wymogi i standardy procesu budowlanego
  • prowadzenie inwestycji zgodnie z harmonogramem i przewidzianym budżetem
  • planowanie i kontrolowanie robót we wszystkich zakresach budowy
  • reprezentowanie firmy i zarządzanie relacjami z podwykonawcami, kontrahentami i inwestorem
  • optymalizowanie efektywności finansowej inwestycji
  • identyfikacja ryzyk i podejmowanie działań zaradczych
  • współpraca z działami firmy zaangażowanymi w proces projektowania, przygotowania produkcji i realizacji inwestycji
  • przygotowywanie rozliczenia końcowego budowy
  • prowadzenie dokumentacji technicznej budowy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w firmie, która ma stabilną pozycję na rynku usług budowlanych
  • pracę w branży budownictwa prefabrykowanego, na które popyt systematycznie rośnie
  • samodzielność w działaniu i możliwość zdobycia doświadczenia przy budowie budynków użyteczności publicznej
  • zatrudnienie w formule B2B lub umowy o pracę
  • program wdrożenia na stanowisku
  • szkolenia w zakresie stosowanej technologii
  • pakiet opieki medycznej
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • program poleceń pracowniczych
  • niezbędne narzędzia pracy
Zgoda kandydata na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.