kandydatów

Etat Sprzedawca w branży spożywczej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Sprzedawca w branży spożywczej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/7784
OBOWIĄZKI:
przygotowanie stanowiska, przygotowanie towarów do sprzedaży, wystawienie ich na półki, witryny , odpowiednie wyeksponowanie towarów w celu ich zareklamowania, bieżące uzupełnianie towarów na pólkach, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, kradzieżą, udzielanie klientom dodatkowych informacji na temat sprzedawanych produktów, obsługa klienta (w tym pakowanie towarów, przyjmowanie należności itp.) przyjmowanie reklamacji, dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracyMiejsce pracy: aleja Grunwaldzka 141, 80-264 Gdańsk, Cygańska Góra 3F, 80-171 Gdańsk , Przywidzka 6, 80-174 Gdańsk, Rogalińska 1, 80-180 Gdańsk , Schuberta 102A, 80-172 Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1, 80-398 Gdańsk , Wodnika 79, 80-299 Gdańsk, Jabłoniowa 46 A Hala Nr 1 Brama, 80-175 GdańskGodziny prcy: 04-10; 05-12.00;21-23.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: terminale płatnicze
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

dyspozycyjność, predyspozycje do pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy