kandydatów

Etat Specjalistka / Specjalista ds. marketingu handlowego

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Specjalistka / Specjalista ds. marketingu handlowego
Miejsce pracy: Gdańsk

 Twoje zadania:

  • planowanie i prowadzenie działań marketingowych wspierających sprzedaż
  • koordynowanie akcji marketingowych zgodnie z założonymi budżetami oraz zatwierdzonymi planami marketingowymi
  • analiza efektywności kampanii oraz czynników wpływających na skuteczność działań
  • odpowiedzialność za działania dotyczące marki własnej
  • analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju
  • planowanie i nadzór nad tworzeniem materiałów niezbędnych do realizacji określonych kampanii marketingowych,
  • aktywna współpraca z działami wewnętrznymi firmy,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi oraz grafikiem
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość sztuki marketingu i aktualnych trendów
  • doświadczenie w marketingu produktu
  • znajomość narzędzi dedykowanych do marketingu internetowego i tradycyjnego
  • umiejętność współpracy z agencjami zewnętrznymi
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne (w tym prowadzenie prezentacji)
  • umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • mile widziane doświadczenie w branży farmaceutycznej lub kosmetycznej
  • mile widziana umiejętność prowadzenia projektów
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielność w działaniu, wspartą współpracą kreatywnego zespołu - w końcu to marketing :)
  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych
  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team - nie tylko w pracy działamy drużynowo!
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.