kandydatów

Etat Ekspert w sekcji gospodarki transportowej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Ekspert w sekcji gospodarki transportowej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/7678
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji kolizji i wypadków drogowych w zakresie sprzętu służbowego. Przeprowadzanie postępowań wyjaśniających w zakresie szkód, okresowych sprawozdań i analiz dot. szkód, zastosowanie wew. Regulacji, uwarunkowań prawnych i orzecznictwa sądowego z zakresu ubezpieczeń i odszkodowań, zgłaszanie szkód do Tu, przygotowywanie opisu przedmiotu zamówienia w zakresie napraw pojazdów. Prowadzenie ewidencji protokołów reklamacyjnych pojazdów objętych gwarancją. Szacowanie środków finansowych niezbędnych do przeprowadzenia przeglądów i obsług gwarancyjnych. Administrowanie programu zarządzającego gospodarką transportową MOSG. Przeprowadzenie analizy rynku przed udzieleniem zamówienia publicznego, w celu wybrania najkorzystniejszej oferty. Wykonywanie projektów umów i przedstawianie ich do opinii radcy prawnemu. Sporządzanie zleceń na usługi i dostawy, umieszczanie na stronie MOSG zapytań ofertowych dla zamówień. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagana praktyczna znajomość programu Excel, mile widziane prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w likwidacji szkód komunikacyjnych. Rzetelność, odpowiedzialność oraz samodzielność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 423,55 - 4 018,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy