kandydatów

Etat Mechanik

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Mechanik
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/7464
OBOWIĄZKI:
Naprawa, konserwacja, nadzór stanu technicznego oraz zapobieganie awariom maszyn i urządzeń sortowni i kompostowni. Montaż i demontaż maszyn i urządzeń.Prace ślusarsko spawalnicze. Praca w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

praktyczna i teoretyczna znajomość budowy, obsługi oraz konserwacji maszyn i urządzeń mechanicznych na liniach produkcyjnych itp. (wymaganie nie dotyczy absolwentów), gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, gotowość do nauki i poszerzania kwalifikacji zawodowych, sumienność i dokładność przy wykonywaniu pracy. Mile widziane: wykształcenie w zawodzie mechanik: maszyn i urządzeń, pojazdów samochodowych, urządzeń okrętowych (mile widziani absolwenci), uprawnienia UDT do obsługi podestów ruchomych wolnobieżnych i wózków widłowych, uprawnienia do spawania metodą 111 lub 135 lub 136, znajomość napraw układów napędu hydraulicznego, znajomość układów wentylacji i klimatyzacji.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy