kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. PR

Firma: Apteki Gemini miejsce pracy: Gdańsk

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Starszy specjalista ds. PR
Miejsce pracy: Gdańsk

 Twoje zadania:

  • Stworzenie i realizacja planu oraz taktyki działań dla projektów PR
  • Pisanie materiałów prasowych, w tym: informacji prasowych, relacji, wywiadów, felietonów
  • Tworzenie prezentacji, materiałów informacyjnych
  • Organizowanie spotkań z mediami, interesariuszami zewnętrznymi
  • Stała aktualizacja bazy mediów
  • Codzienny monitoring mediów
  • Współtworzenie komunikacji wewnętrznej przy współpracy z działem HR
  • Realizacja komunikacji społecznej z wykorzystaniem profilu na portalach społecznościowych
Twoje doświadczenie i umiejętności:
  • 5- letnie doświadczenie w dziale komunikacji lub PR
  • Znajomość rynku mediów i mechanizmów komunikacji korporacyjnej
  • Łatwość poruszania się w mediach społecznościowych, doświadczenie w prowadzeniu profilu społecznościowego
  • Umiejętność analizy, syntezy i jasnego przekazywania informacji, pisania i redagowania tekstów oraz informacji prasowych
  • Doświadczenie w organizowaniu wydarzeń, konferencji
  • Wysokie umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • Dokładność, systematyczność, odpowiedzialność
  • Kreatywność, otwartość, elastyczność w podejściu do projektów
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, działania w sytuacjach nieprzewidywalnych/stresowych, ewaluacji osób i zadań
  • Samodzielność, inicjatywa, asertywność, dyspozycyjność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Ukończone studia wyższe, preferowane kierunki: marketing/komunikacja, ekonomia, zarządzanie, polonistyka
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team
Prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dla kandydatów na temat przetwarzania danych osobowych https://www.geminipolska.com.pl/klauzula-rekrutacja.
Gemini Polska sp. z o.o. wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 25125.