Etat Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie planowania strategicznego (zespół ds. programow

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie planowania strategicznego (zespół ds. programowania) w departamencie rozwoju regionalnego i przestrzennego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/7132
OBOWIĄZKI:
Zadanie 1: zarządzanie i wdrażanie RPO WP 2014-2020, zgodnie z Instrukcją wykonawczą Instytucji Zarządzającej RPO WP, w tym w szczególności:opracowanie projektów zmian w RPO WP oraz stanowisk Samorządu Województwa Pomorskiego w trakcie negocjacji zmian RPO WP z Komisja Europejską,opracowanie dokumentów wykonawczych do RPO WP (miedzy innymi szczegółowy opis osi priorytetowych, kryteria wyboru projektów oraz opis funkcji i procedur,udział w procesie oceny i wyboru projektów, w tym w ocenie merytorycznej, Zadanie 2: koordynacja realizacji Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030.Zadanie 3: konsultowanie i wypracowanie stanowisk Samorządu Województwa Pomorskiego w sprawie kluczowych średniookresowych i długookresowych dokumentów, polityk i aktów prawnych na poziomie krajowym i UE,Zadanie 4: zarzadzanie i wdrażanie programu regionalnego na lata 2021-2027.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie, minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe, znajomość dokumentów programowych na poziomie wspólnotowym, krajowym i regionalnym dotyczących wykorzystania środków UE w okresie programowania 2014-2020 oraz 2021-2027, znajomość specyfiki i problematyki rozwoju społeczno-ekonomicznego województwa pomorskiego, zaawansowana znajomość języka angielskiego, znajomość zagadnień dotyczących organizacji i funkcjonowania samorządu województwa w tym znajomość ustawy o samorządzie województwa, znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych. Wymagania dodatkowe: znajomość zasad przygotowania i wdrażania programów finansowanych ze środków Unii Europejskiej, znajomość zagadnień dotyczących perspektywy finansowej UE 2021-2027, komunikatywność, dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy