Etat Digital marketing specialist z językiem rosyjskim do projektu social media (m/f/d)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Digital marketing specialist z językiem rosyjskim do projektu social media (m/f/d)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/6940
OBOWIĄZKI:
Codzienne kontaktowanie się z nowymi i istniejącymi klientami (Agencjami lub Reklamodawcami) za pośrednictwem telefonu, czatu i poczty elektronicznej, identyfikowanie możliwości sprzedaży i dostarczanie tym firmom najlepszych rozwiązań dla ich celów biznesowych. Doskonalenie jakości obsługi klientów poprzez optymalne i odpowiednie wykorzystanie produktów. W ramach zakresu i obszaru wiedzy, zapewnienie pomocy przed i po sprzedaży dla wszystkich odpowiednich produktów. Tworzenie opisu sukcesów reklamodawców, którzy odnieśli sukces w rozwoju swojego biznesu dzięki wykorzystaniu produktów. Korzystanie z różnych narzędzi, aby móc właściwie komunikować się i prowadzić biznes reklamodawcy do sukcesu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Dyplom licencjata. Od 1 do 3 lat doświadczenia w marketingu cyfrowym lub organizacji sprzedaży online. Znajomość języka rosyjskiego na poziomie biegłym z doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi. Język angielski na poziomie minimum B2. Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi poczty głosowej i elektronicznej. Doskonałe umiejętności komunikacyjne: werbalne, pisemne, umiejętność słuchania. Samodzielność, umiejętność dotrzymywania terminów oraz umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku sprzedaży wewnętrznej. Proaktywny sposób myślenia w odniesieniu do identyfikacji problemów i możliwości, jak również komunikacji z klientami. Wysoka motywacja i zorientowanie na cel. Umiejętność kreatywnego podejmowania decyzji i udowodniona zdolność do samodzielnej pracy. Silna dbałość o szczegóły. Zdolność do wielozadaniowości i pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy