kandydatów

Etat Hydraulik

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Hydraulik
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/6668
OBOWIĄZKI:
Montaż i sprawdzanie/testowanie systemów hydraulicznych w luksusowych jachtach, diagnozowanie stanu: elementów, układów i urządzeń hydraulicznych. Wykonywanie robót hydraulicznych przy użyciu narzędzi specjalistycznych, obsługiwanie narzędzi i urządzeń stosowanych w pracy hydraulika. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie w zawodzie hydraulika min. 2 lata. Umiejętność: instalowania, testowania, naprawiania instalacji sanitarnych/wodno-kanalizacyjnych. Wysokie zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność, zdolności manualne, samodzielność w pracy, dokładność i precyzyjność, umiejętność pracy w zespole. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży jachtowej.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy