kandydatów

Etat Manager gastronomi

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Manager gastronomi
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/6635
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie restauracją zapewniające osiąganie założonych wyników finansowych,ustalanie celów zespołowych i efektywne motywowanie podległych osób do ich osiągania,kreowanie i wdrażanie działań w celu utrzymania wysokiego poziomu zaangażowania, budowanie stabilnego zespołu i rozwój pracowników, zapewnienie jakości w obszarach produkt, klient, utrzymanie restauracji, współtworzenie budżetu restauracji oraz stała kontrola jego realizacji, monitoring i analiza trendów rynkowych oraz lokalnej konkurencji,stały kontakt z klientem – badanie i analiza jego potrzeb,kreowanie i wdrażanie lokalnych działań promocyjnych na podstawie uzgodnień z Kierownikiem Regionalnym,zapewnienie terminowych i rzetelnych rozliczeń okresowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: cele strategiczne - zarządzanie przez cele
Uprawnienia: kurs marketing i zarządzanie
Uprawnienia: kreatywność, dokładność,umiejętności analitycznego myślenia , dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wymagania inne:

zapewnienie jakości w obszarach produkt, klient, utrzymanie restauracji, wykształcenie minimum średnie,co najmniej 1 – letnie doświadczenie w zespole managerskim restauracji, umiejętność budowania zespołu i efektywnego zarządzania ludźmi, podstawy księgowości oraz prawa pracy,dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, zdolności interpersonalne, dążenie do realizacji celów, znajomość social media.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy