Etat Od starszego specjalisty do głównego specjalistyw referacie biuro ds. współpracy z organizacjami poz

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od starszego specjalisty do głównego specjalistyw referacie biuro ds. współpracy z organizacjami pozarządowymiw regionalnym ośrodku polityki społecznej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/6307
OBOWIĄZKI:
Realizacja zapisów Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2030 oraz Regionalnego Programu Strategicznego w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego i wrażliwości społecznej, dotyczących wdrażania narzędzi integracji migrantów w województwie pomorskim.Aplikowanie o środki zewnętrzne na zadania z obszaru rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych ze szczególnym uwzględnieniem procesu budowania polityki migracyjnej województwa pomorskiego.Organizacja i współorganizacja wydarzeń, w tym:ealizacja programów i działań dotyczących zwiększenia dostępu do usług społecznych kierowanych do migrantów, organizacja lub współorganizacja wydarzeń Samorządu Województwa Pomorskiego lub objętych Patronatem Marszałka Województwa upowszechniających dobre praktyki integracyjne, organizacja konkursu ofert w sprawie zlecania organizacjom pozarządowym realizacji zadań publicznych z obszaru pomocy społecznej i rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w obszarze nauk społecznych, min. 3 letni staż pracy w administracji publicznej lub w organizacjach pozarządowych,znajomość ustawy o pomocy społecznej oraz ustawy o cudzoziemcach, komunikatywna znajomość języka angielskieg, znajomość ustawy o samorządzie województwa, dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz urządzeń biurowych, umiejętność efektywnej pracy w zespole,brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych."

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy