Etat Lead Engineer Bio Process / Główny Inżynier procesu biotechnologicznego

Firma: Chemgineering International Polska Sp. zo.o. miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5342399, z dnia 2021-08-09

CHEMGINEERING INTERNATIONAL POLSKA sp. z o.o.

Chemgineering is an international Consulting and Engineering service provider located in Switzerland, Germany, Austria, Spain, Mexico, Poland and Serbia. We specialize in creating efficient workflows and realizing high tech projects in various areas of the life science industries like Pharma, Biotech, Fine Chemicals, Medical Devices, Food and Consumer Care and Cosmetics.

Lead Engineer Bio Process / Główny Inżynier procesu biotechnologicznego

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Do naszego biura Chemgineering International w Gdańsku, które zajmuje się realizacją światowych projektów projektowo-budowlanych, poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych osób na stanowisko:

Twoje zadania

  • Projektowanie procesów technologicznych dla przemysłu biotechnologicznego
  • Głównie dla firm biotechnologicznych wytwarzających produkty takie jak: przeciwciała monoklonalne, interferon, insulina, szczepionki, białka rekombinowane (na liniach produkcyjnych opartych na komórkach ssaczych lub bakteryjnych), w zależności od przypadku, np. w tym Upstream, Downstream, Media- i Bufferprep
  • Opracowywanie rozwiązań projektowych
  • Opracowanie dokumentacji projektowej (sporządzenie opisów poszczególnych systemów, obliczeń procesowch, symulacji time-and-motion, list niezbędnego wyposażenia, specyfikacji wymagań użytkownika (URS), schematów blokowych oraz procesowych itp.) od projektu koncepcyjnego do projektu wykonawczego
  • Wsparcie w kosztorysowaniu i działaniach zakupowych
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert
  • Wsparcie w edukacji/szkoleniach pracowników oraz w ciągłym rozwoju/udoskonalaniu stosowanych narzędzi programowych i standardów projektowania
  • Zarządzanie i organizacja pracami związanymi z powyższej wymienionymi zadaniami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość potrzeb i specyficznych wymagań w branży farmaceutycznej

  • Znajomość standardów GMP

  • Doświadczenie w projektowaniu obiektów farmaceutycznych i/lub pracy w środowisku G(x)P

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego

  • Znajomość oprogramowania: AutoCAD 2D, Dodatkowo: AutoCAD 3D, NavisWorks, MS Office, MS Visio

  • Chęć podróżowania (po całym świecie)

  • Znajomość języków obcych:

  • Warunek konieczny Język angielski w stopniu średniozaawansowanym/zaawansowanym

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: języka niemieckiego, rosyjskiego, innych.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię roczną
  • Prywatną opiekĘ medyczną
  • 30 dni urlopu wypoczynkowego
  • Refundacja kosztów zakupu okularów
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Interesująca pracę, pełną wyzwań w dynamicznym, rozwijającym się zespole
  • Pracę z wysokowyspecjalizowanymi ekspertami