kandydatów

Etat Specjalista ds. instalacji sanitarnych

Firma: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do zespołu Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, jednego z największych szpitali w Polsce, pracodawcy stabilnego i nowoczesnego, stawiającego na rozwój, inwestycje, nowe technologie i wysoką jakość świadczeń, inwestującego w kapitał ludzki: szkolenia, podnoszenie kwalifikacji powiązane z awansem, gwarantującego stabilne zatrudnienie i  możliwość rozwoju zawodowego.

Specjalista ds. instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Nr ref.: ZZL/OP/92/2021

Dział Inwestycyjno - Eksploatacyjny

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie ciągłości pracy instalacji i sieci wodno-kanalizacyjnych, pracy instalacji gazów medycznych, ujęć wód podziemnych,
  • zapewnienie właściwych parametrów technicznych wody zimnej i ciepłej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej eksploatowanych systemów,
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, specyfikacji technicznych, umów i nadzorowanie realizacji zawartych umów w zakresie instalacji gazów medycznych i instalacji wodno-kanalizacyjnych,
  • przygotowywanie planu remontów, przeglądów i konserwacji w zakresie urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazów medycznych z zapewnieniem terminowej realizacji przeglądów,
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • obsługa komputera Microsoft Office.
Mile widziane:
  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji sanitarnych,
  • umiejętność tworzenia kosztorysów.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity: dodatek za wysługę lat, Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”, kasa zapomogowo-pożyczkowa, możliwość zakupu kart sportowych,
  • terminowe wynagrodzenie,
  • ciekawą pracę w jednym z największych szpitali w Polsce.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej z siedzibą przy ul. Dębinki 7, 80-952 Gdańsk, zarejestrowany w VII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem KRS 0000122150, NIP 957-07-30-409, REGON 000288640.
Realizując obowiązek informacyjny Administratora danych osobowych, uprzejmie informujemy, iż pełną informację na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w „Polityce Prywatności” na stronie głównej UCK (adres strony: UCK.pl) link: http://uck.pl/polityka-prywatnosci/przetwarzanie-danych-osobowych.html