kandydatów

Etat Ekspert ds. inwestycji

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Ekspert ds. inwestycji
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5914
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie czynności związanych z zapewnieniem właściwego nadzoru nad pracami projektowymi lub robotami budowlanymi, sporządzanie wniosków do właściwych organów dot. robót, opracowywanie opisów przedmiotów zamówienia, kosztorysów inwestorskich lub prac projektowych, udział w postępowaniach o udzielenie zamówień publicznych, koordynacja działań kontrolnych obiektów wynikających z Prawa budowlanego, uczestnictwo w pracach zespołów koordynacyjnych w celu dokonania uzgodnień oraz sprawdzania dokumentacji projektowej, przedstawianie propozycji do planu remotnów, planu inwestycji, sporządzanie materiałów planistycznych związanych z przewidzianymi do realizacji zadaniami obejmujący określenie zakresu ich realizacji i kosztów, sporządzanie statystyk, ocen, analiz, sprawozdań w związku z realizowanymi zadaniami, udział w pracach komisji powoływanych do oceny rozstrzygnięć technicznych i organizacyjnych w zakresie posiadanych uprawnień budowlanych, sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (w tym wykonywanie czynności związanych z nadzorowaniem wykonywania robót budowlanych w zakresie posiadanych uprawnień). Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: budowlane

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe minimum 1 rok w kierowaniu lub nadzorze nad robotami budowlanymi, znajomość przepisów prawa budowlanego, dotyczących ochrony środowiska, prawa zamówień publicznych, dyscypliny finansów publicznych i o finansach publicznych, uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno - budowlanej lub architektonicznej lub do projektowania i kierowania robotami budowlanymi w specjalności: konstrukcyjno - budowlanej lub architektonicznej, obsługa programu kosztorysującego, umiejętność działania w sytuacjach stresowych i nieprzewidzianych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 423,55 - 4 018,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy