Etat Doradca zawodowy w centrum informacji i planowania kariery zawodowej

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Doradca zawodowy w centrum informacji i planowania kariery zawodowej
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5895
OBOWIĄZKI:
Świadczenie wyspecjalizowanych usług w zakresie poradnictwa zawodowego w formie indywidualnej i grupowej. Realizacja zadań w zakresie koordynowania działań Pomorskiego Systemu Poradnictwa Zawodowego Opracowanie i upowszechnianie informacji zawodowych. Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości oraz archiwizacja dokumentacji w zakresie poradnictwa zawodowego. Współpraca z innymi wydziałami urzędu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wymagania dodatkowe: studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, doświadczenie w prowadzeniu konsultacji indywidualnych w zakresie poradnictwa zawodowego, doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych, dobra znajomość programów komputerowych: Exel, Word, Power Point, Outlook, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Podstawowa wiedza z zakresu działań samorządu oraz zadań WUP. Sumienność, kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zorientowanie na rezultaty pracy. Informacja dotycząca kolejnego etapu rekrutacji zostanie przekazana drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem poczty wyłącznie do kandydatek/kandydatów spełniających wymagania formalne. Osoby niespełniające wymagań formalnych nie będą informowane. Dokumenty kandydatki/kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Gdańsku zostaną dołączone do jego akt osobowych. Dokumenty pozostałych kandydatek/kandydatów będą przechowywane w Wydziale Rozwoju Pracowników przez okres 6 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wyniku naboru. W tym okresie, kandydatki/kandydaci będą mogli dokonywać odbioru swoich dokumentów. Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku nie odsyła dokumentów aplikacyjnych. Po upływie okresu 6 miesięcy od dnia upowszechnienia informacji o wyniku naboru, nieodebrane przez kandydatki/kandydatów dokumenty zostaną protokolarnie zniszczone. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku oraz na tablicy ogłoszeń Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku. Osoby ubiegające się o zatrudnienie mają prawo do uzupełniania dokumentów aplikacyjnych w terminie wskazanym do składania ofert pracy. Dokumenty aplikacyjne dostarczone do Urzędu po upływie terminu do ich składania, dokumenty inne niż wymagane w ogłoszeniu o naborze lub niekompletne, a także dokumenty do których nie załączono oświadczenia i wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 500 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy