Etat Specjalista ds. projektowania sieci telekomunikacyjnych

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. projektowania sieci telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: DBI/2021

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.
  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.
  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.
Wymagania:
  • Znajomość programu AutoCad, QGis.
  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.
Mile widziane:
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w telekomunikacji.

Oferujemy:

  • Stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia).
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach.
  • Rabat na wybrane usługi Orange.
  • Komputer służbowy.
  • Specjalistyczne szkolenia zapewniające rozwój.
  • Realizację ciekawych projektów.