kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Laguna Sp. z o.o. Sp. j. miejsce pracy: Gdańsk

Dołącz do nas
Magazynier
Firma Laguna, producent i rodzinna firma, od prawie 30 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie systemów przesuwnych do szaf, systemów budowlanych i oświetleniowych do mebli oraz kaset do drzwi chowanych w ścianę. Produkty Laguny powstają w naszej fabryce w Polsce w Gdańsku oraz w Pruszczu Gdańskim. Stawiamy na jakość, współpracę, przestrzeganie zasad i odpowiedzialność. Jesteśmy dumni, że wszystkie produkty Laguny powstają z pasji, w poszanowaniu środowiska naturalnego, jak i ludzi którzy je współtworzą.
Twoje główne obowiązki to:
  • przygotowanie i cięcie elementów na wymiar,
  • kompletacja zamówień klientów,
  • pakowanie produktów,
  • rejestracja operacji magazynowych w systemie ERP,
  • kontrola jakości produktów.
Pracujemy:
  • na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku,
  • w godzinach od 6:00 do 14:00,
  • w Gdańsku-Kokoszkach,
  • w przyszłości planujemy uruchomić dwie zmiany.
Oczekujemy od Ciebie:
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • zręczności manualnej,
  • samodzielności w realizacji zadań i odpowiedzialności,
  • umiejętności współpracy,
  • chęci uczenia się,
  • pracy w naszej siedzibie w Gdańsku – Kokoszkach,
  • umiejętność obsługi urządzeń do ciecia (piły) oraz umiejętność posługiwania się przyrządami do mierzenia (suwmiarka) - będą mile widziane.
Oferujemy Ci:
  • wdrożenie do pracy z doświadczonym pracownikiem,
  • stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • otwarty i koleżeński zespół,
  • bardzo dobre warunki socjalne w miejscu wykonywania pracy,
  • dla osób zainteresowanych dofinansowanie do pakietu opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie,
  • możliwość współtworzenia przyjaznego miejsca pracy.