kandydatów

Etat Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie miejsce pracy: Gdańsk

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1151
OBOWIĄZKI:
•Pozyskiwanie nowych klientów oraz prezentowanie ofert handlowych (głównie kontakt telefoniczny i mailowy);•Utrzymywanie relacji z istniejącymi kontrahentami, uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, bieżąca obsługa klientów;•Sporządzanie niezbędnej dokumentacji handlowej (oferty, zamówienia);•Badanie rynku konkurencji;•Sporządzanie raportów sprzedażowych;MIEJSCEM PRACY BĘDZIE REPUBLIKA CZESKA- NIE GDAŃSK.SKAT Transport CZ s.r.o.Křížkovského 617/10712 00 OstravaVAT CZ09061576
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: czeski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: czeski średniozaawansowany
Uprawnienia: Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług
Uprawnienia: biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office)

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-07-2021
Wyświetleń: 135