kandydatów

Etat Referent sekretariatu

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Referent sekretariatu
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5526
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie sekretariatu zakładu poprawczego, przyjmowanie korespondencji (w tym obsługa poczty elektronicznej), rejestrowanie pism przychodzących oraz wychodzących, wysyłanie korespondencji, obsługa połączeń telefonicznych i faxu, przechowywanie dokumentacji pokontrolnej, powizytacyjnej, prowadzenie zbioru instytucji, procedur, regulaminów. Obsługa interesantów, współpraca z innymi działami, prowadzenie akt osobowych wychowanków oraz dokumentacji związanej z wychowankami. Archiwizacja dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną, sporządzanie sprawozdań dot. uczniów, szkoły, wychowanków (SIO), prowadzenie czynności z zakresu informacji niejawnych i zarządzania kryzysowego oraz spraw obronnych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, Snaker, przeglądarka internetowa, poczta elektroniczna). Mile widziana znajomość ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich oraz w sprawie zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy