Etat Młodszy referent ds. prowadzenia i obsługi punktu informacyjnego

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Młodszy referent ds. prowadzenia i obsługi punktu informacyjnego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5098
OBOWIĄZKI:
Udostępnianie wejścia do budynku Uczelni w dni zjazdów. Udzielanie informacji dydaktykom i studentom (w tym telefonicznej) w zakresie rozmieszczenia sal wykładowych, ćwiczeniowych i komórek administracyjnych, planu zajęć innych w ramach powierzonych zadań / poleceń Dyrektora / Kierownika Dziekanatu/ Kanclerza.Udzielanie informacji w zakresie składania wszelkich formularzy, podań oraz wniosków dotyczących organizacji całego toku studiów, w tym uzyskania świadczeń pomocy materialnej.Przyjmowanie od studentów dokumentacji zgodnie z wytycznymi poszczególnych komórek organizacyjnych Uczelni, w tym kompletnych wniosków dotyczących uzyskania świadczenia pomocy materialnej tj. stypendium naukowe, stypendium socjalne, stypendium specjalne, zapomogi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: kraatywność zaangażowanie,samodzielność i sumienność,komunikatywność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługa internetu

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 850 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy