kandydatów

Etat Pracownik magazynu - operator wózka

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Pracownik magazynu - operator wózka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5500
OBOWIĄZKI:
1. Obługa dostaw - przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań. 2. Obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych. 3. Przekładanie towaru. 4. Codzienna obsługa wózka widłowego, wymiana butli gazowych. Praca od poniedziałku do soboty, w godzianch: 6-14, 14-22, 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie w pracy na magazynie. Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.). Umiejętność obsługi komputera. Mile widziana znajomość systemu SAP. UDT do obsługi wózka widłowego. Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy