kandydatów

Etat Młodszy koordynator ds. logistyki / staż

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Młodszy koordynator ds. logistyki / staż
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5438
OBOWIĄZKI:
Program szkoleniowy, który ma na celu przeszkolenie osób, które chcą zostać planistami transportu na rynku europejskim. Szukamy ludzi, którzy chcą się uczyć nowych rzeczy i zdobywać doświadczenie. Oferujemy 9-miesięczny program szkoleniowy z możliwością kontynuacji pracy jako Koordynator ds. Transportu w Odyssey. Do głównych obowiązków należeć będą: codzienna, intensywna komunikacja z klientem. Planowanie transportu dla klientów Odysseey. Wydawanie i dystrybucja raportów do wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy. Rozwiązywanie problemów i zgłaszanie wszelkich potencjalnych awarii usług odpowiednim wewnętrznym i zewnętrznym interesariuszom. Ścisła współpraca z działem jakości w zakresie niezgodności i procesu reklamacyjnego.Zapewnienie wsparcia operacyjnego dla realizacji zamówień klientów.Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Biegłość w standardowych aplikacjach Microsoftu.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy