kandydatów

Etat Fryzjer/ka

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Fryzjer/ka
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5421
OBOWIĄZKI:
Kreowanie wizerunku z zakresu stylizacji fryzur i koloryzacji włosów, przeprowadzanie rytuałów pielęgnacyjnych, budowanie długofalowych relacji z klientem, sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru i stosowania. Praca od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia salonu 9-21 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie fryzjerskie, doświadczenie zawodowe minimum dwa lata, chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, pozytywne nastawienie do klienta, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, kreatywność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy