kandydatów

Etat Projektant / Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Firma: Centrum Odnawialnych Źródeł Energii miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5182128, z dnia 2021-07-19

Centrum Odnawialnych Źródeł Energii wdraża światowe standardy oraz praktykę, w zakresie zrównoważonego rozwoju i poprawy efektywności energetycznej.

Celem naszej działalności jest dobranie optymalnych rozwiązań, uzyskanie najwyższej efektywności energetycznej istniejących i nowo projektowanych obiektów, które przekładają się na oszczędności i satysfakcję Inwestora.

Posiadamy niezbędną wiedzę praktyczną i kwalifikacje poparte uprawnieniami budowlanymi oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z odnawialnymi źródłami energii na terenie całej Polski.

Projektant / Monter Instalacji Fotowoltaicznych

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Praca biurowa (projektowanie instalacji fotowoltaicznych) i praca terenowa (montaż instalacji fotowoltaicznych)
  • Praca na dachach i gruntach przy wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Prace elektryczne

Wymagania

  • Doświadczenie w instalowaniu paneli fotowoltaicznych na dachach i na gruncie
  • Umiejętność montowania tras kablowych
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych
  • Umiejętność doboru komponentów
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat.

Oferujemy

  • Praca na stanowisku PROJEKTANT I MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH
  • Pracę przy inwestycjach w województwach pomorskim, zachodnio-pomorskim, warmińsko-mazurskim i nie tylko
  • Pracę biurową połączoną z pracą w terenie
  • Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość rozwoju i szkoleń
  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 19-07-2021
Wyświetleń: 229