kandydatów

Etat Specjalista ServiceDesk

Firma: Integrated Solutions miejsce pracy: Gdańsk

Specjalista ServiceDesk
Miejsce pracy: Gdańsk
Twoje główne zadania:
  • telefoniczne i mailowe przyjmowanie zgłoszeń awarii technicznych usług IT na rzecz klienta Integrated Solutions Sp. z o.o.
  • terminowe identyfikowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów
  • przekazywanie rozwiązań awarii do realizacji odpowiednich służb technicznych
  • praca w trybie zmianowy
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (lub student ostatnich lat studiów)
  • znajomość architektury PC, LAN, WAN, WLAN, TCPIP, systemów operacyjnych z rodziny
    MS Windows, pakietu biurowego MS Office
  • podstawowa znajomość Microsoft Exchange
  • znajomość sprzętu komputerowego (RAM, CPU, Laptopy, etc.)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa informacji
  • umiejętności radzenia sobie z pracą pod presją czasu, zadań
  • dbałość o jakość oraz o szybkość dostarczonych klientom rozwiązań
Mile widziane:
  • znajomość Active Directory
  • znajomość Lotus Notes
Oferujemy
  • pracę w czołowej firmie branży IT w Polsce
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami oraz doświadczonymi specjalistami
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zgodnie ze swoim kierunkiem zainteresowań i ambicji
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, program emerytalny)