kandydatów

Etat Pracownik administracyjny / asystent/ka biura

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Pracownik administracyjny / asystent/ka biura
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5148
OBOWIĄZKI:
Codzienna współpraca z członkami zarządu spółki i koordynacja komunikacji zarządu z pozostałymi współpracownikami i kontrahentami, ścisła współpraca i komunikacja z dyrektorem finansowo-administracyjnym, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta tradycyjna, kurierska i poczta elektroniczna), prowadzenie rejestrów i ewidencji, prowadzenie kalendarza i organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, wystawianie faktur na podstawie danych otrzymywanych z innych działów i danych pochodzących z rejestrów, bieżąca komunikacja z biurem rachunkowym, organizacja i obsługa podróży służbowych członków zarządu, bieżąca komunikacja z administratorem budynku, w którym znajduje się biuro spółki, zamawianie materiałów biurowych, przyjmowanie rozmów telefonicznych. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8:30 - 16:30.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykształcenie minimum licencjat, doświadczenie w administracji w firmie usługowej, obsługa MS Office, w szczególności Word i Excel, skrupulatność, uważność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz prowadzenia kalendarza, język angielski-stopień komunikatywny.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 450 - 4 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy