kandydatów

Etat Specjalista do spraw Rekrutacji

Firma: Stan Shipping Agency LTD miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 5149467, z dnia 2021-07-13

Firma Stan Shipping Agency Ltd. Sp. z o.o. poszukuje doświadczonego pracownika na
stanowisko:
SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI
do naszego działu lądowego.

Specjalista do spraw Rekrutacji

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • Budowa i utrzymywanie relacji z obsługiwanymi klientami, głównie z rynku norweskiego, holenderskiego oraz brytyjskiego,
  • Aktywna rekrutacja kandydatów do pracy w przemyśle stoczniowym,
  • Opieka nad rekrutowanymi już pracownikami w tym koordynacja działań związanych z organizacją podróży do miejsca pracy,
  • Przygotowywanie i podpisywanie kontraktów (umów o pracę) w imieniu pracodawcy,
  • Bieżąca obsługa i aktualizacja bazy danych pracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie oraz dużego zaangażowania w wykonywaną pracę.

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie na rynkowym poziomie,
  • Możliwość uczestnictwa w dużych międzynarodowych projektach.