kandydatów

Etat Asystent do spraw księgowości

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/5005
OBOWIĄZKI:
• Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych,• Samodzielne sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów, deklaracji podatkowych,• Odpowiedzialność za sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT, VAT-UE),• Prowadzenie rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,• Prowadzenie Ewidencji Środków Trwałych,• Analiza dokumentów źródłowych pod kątem zagrożeń podatkowych,• Dbałość o utrzymanie, przechowywanie oraz archiwizację dokumentacji księgowej,•Doświadczeniem w wykonywaniu następujących obowiązków w zakresie kadr i płac:- sporządzanie listy płac w ramach umów o pracę, umów cywilnoprawnych,- znajomość programu Płatnik- przygotowywanie druków ZUS RMUA,- sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,- sporządzanie informacji PIT-4,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

• Wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse i rachunkowość,• Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku- mile widziane w biurze rachunkowym,• Bardzo dobra znajomość programu Optima (praktyczne doświadczenie, warunek konieczny),• Szeroka wiedza z zakresu rachunkowości, bardzo dobra znajomość ustawy,• Bardzo dobra znajomość ustaw podatkowych,•Samodzielne sporządzanie sprawozdań

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy