Etat Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Sprzedaży Azja/Ameryka Płd

Firma: POLPHARMA S.A. miejsce pracy: Gdańsk

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży - Dział Sprzedaży Azja/Ameryka Płd

Poszukujemy osoby, która wesprze rozwój i wydajność wszystkich działań sprzedażowych na rynku azjatyckim i amerykańskim. Dołączając do Zespołu Sprzedażowego Jednostki Biznesowej API będziesz dbać o osiągnięcie zamierzonych celów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych. Pracując nad strategią sprzedaży i jej realizacją, rozwiniesz wiele nowych kompetencji! Jeszcze wiele możemy się razem nauczyć. Czekamy na Ciebie.

Twój zakres obowiązków to:
  • Wsparcie realizacji założonych celów sprzedażowych na rynek:  Ameryka Południowa/Azja
  • Prowadzenie spotkań z klientami, aby zidentyfikować możliwości dalszego rozwoju biznesu, zbudować skuteczniejszą komunikację oraz zrozumieć potrzeby klientów
  • Przygotowywanie raportów ze spotkań z klientami
  • Prowadzenie rejestru swoich aktywności w systemie CRM
  • Raportowanie i prognozowanie zapotrzebowania sprzedaży API
  • Przygotowanie raportów sprzedażowych  i prezentacji budżetowych
  • Przygotowanie i uczestnictwo w wybranych targach oraz branżowych imprezach wystawienniczych
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny

Nasze wymagania:

  • Biegłe posługiwanie się j. angielskim w środowisku biznesowym
  • Praktyczna znajomość MS Office (zwłaszcza: Excel, Word, PowerPoint)
  • Otwartość na podróże służbowe i pracę w międzynarodowym środowisku profesjonalistów
  • Wiedza z zakresu GMP, Prawa Farmaceutycznego oraz syntezy farmaceutycznej (mile widziane)
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma