kandydatów

Etat Projektant / Konstruktor

Firma: CEMEX Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Projektant / Konstruktor

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  •  wyższe wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu projektami
  • znajomość oprogramowania AutoCAD/Inventor
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • otwartość, chęć do współpracy
  • mile widziane 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie techniczne
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm logistycznych w Polsce
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • realna możliwość rozwoju wewnątrz struktur firmy
  • pakiet benefitów ( multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, mybenefitsystem)