Etat Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie projektów infrastrukturalnych (zespół ds. proje

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Od podinspektora do głównego specjalisty w referacie projektów infrastrukturalnych (zespół ds. projektów) w departamencie infrastruktury
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4784
OBOWIĄZKI:
Bieżąca analiza możliwości pozyskania środków zewnętrznych, w tym UE na realizację zadań departamentu. Przygotowanie i weryfikacja dokumentów aplikacyjnych do wniosku o dofinansowanie. Tworzenie planów projektu, aplikowanie i realizowanie projektów infrastrukturalnych. Terminowe przygotowanie dokumentów rozliczeniowych w projektach, przygotowywanie i redagowanie stron internetowych przedsięwzięć i projektów realizowanych przez departament oraz przygotowywanie i publikowanie informacji z nimi związanych w mediach społecznościowych. Opracowywanie i weryfikacja analiz oraz dokumentów strategicznych na potrzeby zadań infrastrukturalnych planowanych do realizacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:45-15:45.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie, znajomość dostępnych źródeł pozyskiwania środków zewnętrznych na realizację projektów infrastrukturalnych (w szczególności dot. infrastruktury wodnej, kolejowej i drogowej), umiejętności redaktorskie opracowywania tekstu pod względem językowym, edytorskim i merytorycznym aby był jak najbardziej atrakcyjny dla czytelnika, umiejętność wykorzystywania i analizowania danych, komunikatywna znajomość języka angielskiego. Znajomość ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1668, ze zm.), dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Word, Excel), brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, obywatelstwo polskie, nieposzlakowana opinia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy