kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy

Firma: AMLUX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gdańsk

Poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych
  • Budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi Klientami firmy
  • Przygotowanie i prezentacja oferty dopasowanej do potrzeb Klienta
  • Prowadzenie spotkań handlowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży nie jest wymagane
  • Ambicja do osiągania wyników i realizacji celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Swoboda i pewność siebie w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy i samochód (zapewniamy zwrot kosztów paliwa)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje)
  • Szkolenia produktowe umożliwiające rozwój zawodowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Wsparcie na każdym etapie pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 30-06-2021
Wyświetleń: 192