Etat Analityk ds. raportowania w projekcie social media (m/f/d)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Analityk ds. raportowania w projekcie social media (m/f/d)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4552
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i dostarczanie śledzenia i raportowania dla kluczowych KPI's i SLA's w biznesie. Odpowiedzialność za projektowanie kluczowych pulpitów i kart wyników dla wyższej kadry kierowniczej i jednostek biznesowych.Wykonywanie analiz danych ad-hoc w celu wsparcia inicjatyw biznesowych. Tworzenie i utrzymywanie wydajnych i bezpiecznych systemów rejestrowania danych i tworzenia odpowiedniej dokumentacji. Utrzymywanie codziennych relacji z dostawcą analityki biznesowej. Poszukiwanie możliwości wprowadzania innowacji i usprawniania procesów w zakresie raportowania.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

2-3 lata doświadczenia w pracy w środowisku raportowania i/lub controllingu. Dobra znajomość metryk wydajnościowych i jakościowych. Umiejętność jasnego przedstawiania złożonych analiz ilościowych w formie praktycznych spostrzeżeń. Zdolność do rozwiązywania złożonych problemów biznesowych i prowadzenia dochodzeń. Płynność i doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim. Znajomość języka rosyjskiego lub polskiego będzie dodatkowym atutem. Dogłębna znajomość MS Excel i SQL. Silne umiejętności matematyczne i numeryczne, jak również umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Doskonałe umiejętności analityczne i statystyczne oraz zdolność do stosowania właściwych metod analitycznych w zależności od problemu. Umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy