Etat Inspektor do spraw: udzielania informacji, przyjmowania wniosków i wydawania dokumentów w oddziale d

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Inspektor do spraw: udzielania informacji, przyjmowania wniosków i wydawania dokumentów w oddziale ds. legalizacji pobytu cudzoziemców w wydziale spraw obywatelskich i cudzoziemców
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4525
OBOWIĄZKI:
Osoba na tym stanowisku:przyjmuje wnioski wraz z załącznikami dot. udzielania zezwoleń legalizujących pobyt w RP oraz wydaje wytworzone w tych sprawach dokumenty; przyjmuje wnioski wraz z załącznikami dot. wpisania zaproszenia do ewidencji zaproszeń oraz wydaje sporządzone w tych sprawach dokumenty; udziela klientom informacji o obowiązujących procedurach i sposobie załatwiania spraw w zakresie realizowanym przezoddział; obsługuje Systemu Pobyt w zakresie wprowadzania danych z wniosków, rejestracji rozstrzygnięć i innych czynności związanych z wydawaniem dokumentów;prowadzi papierowy rejestr wpływających wniosków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

znajomość ustaw: o służbie cywilnej, o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, o cudzoziemcach, o wjeździe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, pobycie oraz wyjeździe z tego terytorium obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i członków ich rodzin oraz kodeks postępowania administracyjnego. Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe) wykształcenie wyższe o profilu administracja, prawo lub psychologia, znajomość języka obcego: angielski lub inny język europejski na poziomie B2 (wg ESOKJ).

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy