Etat Specjalista ds. zarządzania, utrzymania i bezpieczeństwa systemów radiokomunikacyjnych policji w wyd

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Specjalista ds. zarządzania, utrzymania i bezpieczeństwa systemów radiokomunikacyjnych policji w wydziale łączności i informatyki
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4514
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie, administrowanie i utrzymanie w stałej sprawności eksploatacyjnej systemów ZSR i DMR i urządzeń radiokomunikacyjnych Policji w woj. pomorskim, zarządzanie konfiguracją urządzeń sieciowych pomorskiej sieci WAN oraz MAN, w tym elementów systemu OST 112, koordynowanie pracy pracowników oraz stopnia wykonania przez nich zadań oraz udzielenie porad technicznych użytkownikom systemów radiokomunikacyjnych Policji w zakresie ich funkcjonowania, w tym usuwanie awarii oraz, wdrażanie nowych projektów radiokomunikacyjnych, zarządzanie systemami dyspozytorskimi w zakresie funkcjonowania systemów radiokomunikacyjnych na obszarze działania pomorskiej Policji, tworzenie aplikacji i administrowanie systemami baz danych opartych o silniki MySQL, POSTGRES, ORACLE.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, informatyczne

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie. Doświadczenie zawodowe co najmniej 4 lata w administracji lub 1 rok w obszarze elektroniki, radiokomunikacji, telekomunikacji, teleinformatyki, informatyki. Asertywność, umiejętność przekonywania i wyrażania swoich poglądów, umiejętność kierowania zespołem, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - zapewniającym umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej. Posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe): świadectwo kwalifikacyjne E, uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń i sieci na stanowisku eksploatacji.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy