Etat Operations manager z językiem angielskim dla social media field (m/f/d)

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Operations manager z językiem angielskim dla social media field (m/f/d)
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4560
OBOWIĄZKI:
Odpowiedzialność za całościowe świadczenie odpowiedniej linii Usług przez sprzedawcę. Służenie jako łącznik pomiędzy partnerem a zespołem ds. rozwoju dostawcy. Proaktywne aktualizowanie i sygnalizowanie partnerowi pojawiające się problemy. Zarządzanie planowaniem i przewodniczenie wszystkim spotkaniom przeglądowym i współpraca z odpowiednimi menedżerami i dedykowanymi liderami operacyjnymi w celu przeglądu codziennych, tygodniowych i miesięcznych operacji i wydajności. Zapewnienie, że uzgodnione wyniki są osiągane na czas i w odpowiedniej jakości. Regularny coaching i rozwój grupy liderów zespołu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Minimum 7 lat różnorodnego doświadczenia w skalowalnych operacjach i środowiskach sprzedaży, najlepiej z doświadczeniem w zarządzaniu wewnętrznymi i zewnętrznymi (3rd party Vendor partners) interesariuszami . Silne umiejętności współpracy w ramach funkcji i regionów, zdolność do przystosowania się do szybkiego tempa, międzynarodowym środowisku pracy z pasją do wywierania wpływu i dzielenia się najlepszymi praktykami. Silne krytyczne i analityczne myślenie z przedsiębiorczym i proaktywnym nastawieniem. Umiejętność skutecznego ustalania priorytetów i zarządzania czasem, nawet w sytuacjach wysokiej presji. Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne. Wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie i równoważne doświadczenie. Biegłość i doskonałe umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy