kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr

Firma: Taylor Shipping Solutions miejsce pracy: Gdańsk

Ogłoszenie numer: 4995272, from 2021-06-23

Taylor Shipping Solutions

Jako Taylor Shipping Solutions oferujemy szereg możliwości, jeśli chodzi o sam proces transportu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz frachtu lotniczego, morskiego czy lądowego, pośredników, kurierów czy magazynów, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jesteśmy w stanie rozprowadzić każdy ładunek, niezależnie od jego wagi i gabarytów, biorąc pod uwagę, że oferujemy usługi zarówno całopojazdowe, jak i drobnicowe. Oprócz naszych rozwiązań transportowych oferujemy naszym klientom różnorodne usługi, począwszy od wsparcia operacyjnego, gdzie nasz zespół wysoko wykwalifikowanych agentów jest zawsze do Państwa dyspozycji aż po wsparcie sprzętowe oraz system zdolny do transportu dowolnego ładunku, jak i sprawne wsparcie rozliczeniowe.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona www.taylorshippingsolutions.com

Specjalista ds. kadr

Location: pomorskie / Gdańsk

Job description

Taylor Shipping Solutions poszukuje specjalisty ds. HR (zasobów ludzkich).

Liczba miejsc pracy: 1

 Możliwość częściowej pracy zdalnej.

 Obecnie poszukujemy utalentowanego i profesjonalnego specjalisty ds. zasobów ludzkich (HR), który dołączyłby do naszego zespołu i zarządzał wszystkimi procedurami związanymi z HR. Wybrany kandydat będzie z pasją rekrutować, wspierać i rozwijać pracowników zgodnie z wytycznymi i procesami zarządzania naszej firmy. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie prowadzenie dokumentacji pracowniczej, rekrutacja nowych pracowników i administracja obecnymi pracownikami.

Requirements

Obowiązki:

 • Tworzenie, wdrażanie i przeglądanie wszystkich polityk, procedur i struktur HR.

• Przeprowadzanie kwartalnych i rocznych przeglądów wyników pracowników.

• Upewnianie się, że wszystkie rejestry pracowników są prowadzone i aktualizowane o nowe informacje dotyczące zatrudnienia lub zmiany statusu zatrudnienia.

• Identyfikowanie potrzeb rekrutacyjnych firmy i zarządzanie procesem rekrutacji, aby zapewnić jego płynny przebieg.

• Odpowiadanie na zapytania pracowników i rozwiązywanie problemów w sposób terminowy i profesjonalny.

Wymagania:

 • Dyplom z dziedziny biznesu, tytuł magistra  lub odpowiednie doświadczenie w zakresie zarzadzania kadrami.

 • Co najmniej 1 rok udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku.

 • Dobra znajomość prawa pracy i procesów płacowych.

 • Dobra znajomość całego procesu rekrutacji.

• Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej.

• Solidne umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzania zespołem.

• Plusem będzie : 1 rok wcześniejszego doświadczenia rekrutacyjnego na różne stanowiska (szczególnie z zakresu informatyki i stanowisk sprzedażowych)

• Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

We offer

 Zakres wynagrodzenia: 3 000-10 000 zł

Rodzaj zatrudnienia Pełny etat, umowa o pracę.

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.