kandydatów

Etat Magazynier zmianowy

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Magazynier zmianowy
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4346
OBOWIĄZKI:
1. Zarządzanie podelgłym zespołem na zmianie (4 os.). 2. Rozliczanie pracy kierowców. 3. Realizacja przyjęć i wydań towaru. 4. Sprawdzanie kompletacji towaru. 5. Dzienne inwentaryzacje. 6. Dbałość o bezpieczeństwo ludzi, sprzętu i towarów na zmianie. Praca od poniedziałku do soboty, w godzianch: 6-14, 14-22, 22-6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem. Doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (niski skład, wózki spalinowe, gazowe, elektryczne). Umiejętność obsługi komputera. Mile widziana znajomość systemu SAP. UDT do obsługi wózka widłowego. Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym. Odpowiedzialność, rzetelność, uczciowść. Aktualne badania epidemiologiczne.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 100 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy