kandydatów

Etat Szkutnik

Firma: Gdański Urząd Pracy miejsce pracy: Gdańsk

Gdański Urząd Pracy
Szkutnik
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/4344
OBOWIĄZKI:
Trasowanie kształtów poszczególnych elementów i ich wycinanie ręcznie lub maszynowo, rozmierzanie, docinanie, dopasowywanie i montaż elementów na jednostce, zgodnie z rysunkiem technicznym, wykonywanie drobnych prac laminiarskich, obróbka elementów z laminatu. Praca od poniedziałku do piątku, również w wybrane soboty, rozpoczęcie pracy w godzinach 7-9, przez 8 godzin dziennie. Możliwość pracy zmianowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

co najmniej 2-letnie doświadczenie w zawodzie szkutnika, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, umiejętność trasowania kształtów poszczególnych elementów, znajomość tworzyw sztucznych i ich obróbki, umiejętność obsługi elektronarzędzi, zdolności manualne oraz dokładność i precyzja, gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole, a także odpowiedzialność i zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy